«Дзен поезії» «Дзен поезії»

«Дзен поезії»
06 Квітня

3-4 квітня у Херсоні відбувся черговий Всеукраїнський поетичний фестиваль «Ан-ТР-акт», що його щорічно організує невгомонна херсонська поетка Ольга Швець. Автори з Харкова та Києву, Черкас та Запоріжжя, Кривого Рогу та Миколаєва змагалися за перемогу. Юні автори на «дитячій сторінці» фестивалю, що мав назву «Дзен поезії», у конкурсній програмі участі не брали, але залюбки виступили зі своїми віршами.

Біля відкритого мікрофону в арт-просторі «Freedom» побували Аріна Юдіна і Володимир Капля з 3-хо класу, Ольга Літвін і Анастасія Клочко з 4-мт, Антон Мітелка з 4-хо, Марія Катречко і Алана Самсонюк з 5-мт, Марія Нестеренко з 9-хо класу. Всі учасники отримали дипломи лауреатів фестивалю і примірник збірки «Дзен поезії», де надруковані їхні вірші. Перед дітьми та їхніми батькам виступила лауреатка Корнейчуковської премії Марія Луценко.

«Дзен поезії»
Афіша Афіша
17 Квітня
З 19 квітня 2021 р. навчаються очно 1-4 та 11 класи, 5-10 класи продовжують навчання дистанційно на платформі "Єдина школа" згідно основного розкладу.
04 Квітня
З 05 по 18 квітня 2021 року в ліцеї мистецтв навчання проводиться дистанційно. Навчальний процес відбувається відповідно до розкладу.
20 Березня
Увага! Оголошується додатковий набір учнів у 1, 5,10 класи!
12 Лютого
Гаряча лінія Управління освіти херсонської міської ради з питань якості та організації харчування у закладах освіти міста!
24 Вересня

Як знизити ризик інфікування короновірусом?

ФОТОГАЛЕРЕЯ ФОТОГАЛЕРЕЯ
ВIДЕОГАЛЕРЕЯ ВIДЕОГАЛЕРЕЯ
ГОЛОСУВАННЯ
Для чого я йду (моя дитина йде) у ліцей мистецтв?
ГОСТЬОВАГОСТЬОВА
Тетяна Іванівна
Доброго дня! Дуже приємно нарешті вийти на навчання. Дитина прийшла додому рада, із задоволенням розповідала про оновлення ліцею. Весь вечір розповідала про те, який гарний хол оформили, яке все яскра…
Валерія
Дуже дякую адміністрації та вчителям ліцею за все те, що ви робите для наших діточок. Діти більшість часу проводять саме в ліцеї, і хто як не ви, найбільше уваги приділяєте дітям, навчаєте та розвиває…
Ольга
Доброго дня! Всі пишуть про навчання та виховання, а я напишу про їдальню. Мій син з'їдає все і каже, що вся їжа дуже смачна. Якби не карантинні обмеження, сама б прийшла на обід. Дякую співробітник…
Тетяна
Дуже пишаюсь тим, що, є випускницею ліцею! Моя донька також навчається тут, бо, на думку нашої родини, це найкращий навчальний заклад у нашому місті. Діти мають можливість всебічно розвиватися як особ…
Сергій
Добрий день! Мій син навчається на хореоргафічному відділені. Дуже дякую вчителям за можливість самореалізації моєї дитини. Ліцей - найкращий!
всі відгуки
Вгору