Херсон був під окупацією майже 9 місяців, з початку звільнення кожен день переживає страшні обстріли, але Херсонський Таврійський ліцей продовжує освітню діяльність дистанційно.
11 травня 2024 року в стінах Київського Національного університету біоресурсів і природокористування України відбулася очна ліцейська зустріч під назвою «Сильні разом» - зустріч учителів, випускників, учнів і батьків, приурочена до Дня народження ліцею. Попри всі життєві виклики, це була чудова можливість поспілкуватися наживо, відчути родинний затишок та радість довгоочікуваної зустрічі. Кожен зміг поділитися успіхами, згадати приємні спогади з минулого і просто від душі посміятися або поплакати.
Своїми виступами порадували випускники: студентка Одеської консерваторії Світлана Польських, джазова співачка Аліна Залозна (Куртоглу), співачки АЗІЗА (Ліза Кобиляцька) та Мрія (Марія Чумак), теле-радіоведучий Денис Жупник, бандуристка, студентка Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського Наталя Клюєва.
До привітань ліцею долучилися: народний театр «Березіль» Національного університету біоресурсів і природокористування України, художній керівник та режисер: старший викладач кафедри культурології, членкиня театральної спілки діячів України Наталія Тітенко; заслужений діяч мистецтв України, доцент, завідувач кафедри хореографії Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв, педагог-балетмейстер, член Національної хореографічної спілки України та асоціації діячів естрадного мистецтва України – Володимир Грек.
Багато було сказано приємних слів, щасливі обличчя та відкриті обійми не можна передати дистанційно, тому очна зустріч попри всі небезпеки показала щиру душу нашого закладу.