Новорічний настрій на передодні зимових канікул! Новорічний настрій на передодні зимових канікул!

Новорічний настрій на передодні зимових канікул!
23 Грудня

В останній тиждень навчання перед зимовими канікулами учні 11-Т, 10-Т та 6-ХО класу підготували святкову феєричну програму для учнів 1-4 класів,  з новорічним сюжетом, іграми, флешмобами. По закінченню свята Дід Мороз подарував солодкі подарунки, слухняним діткам. 

Був організований конкурс між учнями 5-11 класами на найкраще прикрашення класної кімнати. За результатами конкурсу перемогу здобули учні 6-ХО клас, які у подарунок отримали Bluetooth колонку.

Учасниками самоврядування було організовано прикрашання коридорів та реакреацій ліцею, новорічної ялинки, створено фотозону. 

Нехай Новий рік подарує прекрасний настрій, хороші новини та яскраві моменти, нехай кожна хвилина наповнюється любов’ю та гармонією. І найголовніше — будьте здорові! З Новим роком!

 

Новорічний настрій на передодні зимових канікул!
Афіша Афіша
09 Січня
З 11 по 24 січня 2021 року в ліцеї мистецтв навчання проводиться дистанційно. Навчальний процес відбувається відповідно до розкладу.
26 Листопада
Студія художньо-естетичного напряму "Пролісок"
24 Вересня
Підготовча студія "Пролісок"
24 Вересня

Як знизити ризик інфікування короновірусом?

ФОТОГАЛЕРЕЯ ФОТОГАЛЕРЕЯ
ВIДЕОГАЛЕРЕЯ ВIДЕОГАЛЕРЕЯ
ГОЛОСУВАННЯ
Для чого я йду (моя дитина йде) у ліцей мистецтв?
ГОСТЬОВАГОСТЬОВА
Валерія
Дуже дякую адміністрації та вчителям ліцею за все те, що ви робите для наших діточок. Діти більшість часу проводять саме в ліцеї, і хто як не ви, найбільше уваги приділяєте дітям, навчаєте та розвиває…
Ольга
Доброго дня! Всі пишуть про навчання та виховання, а я напишу про їдальню. Мій син з'їдає все і каже, що вся їжа дуже смачна. Якби не карантинні обмеження, сама б прийшла на обід. Дякую співробітник…
Тетяна
Дуже пишаюсь тим, що, є випускницею ліцею! Моя донька також навчається тут, бо, на думку нашої родини, це найкращий навчальний заклад у нашому місті. Діти мають можливість всебічно розвиватися як особ…
Сергій
Добрий день! Мій син навчається на хореоргафічному відділені. Дуже дякую вчителям за можливість самореалізації моєї дитини. Ліцей - найкращий!
Надія, пенсионерка

Я мешканка м. Ромни Сумської області. Моя внучка проживає в Херсоні і тому мені доводиться тут бувати. Донька її навчається в Херсонському Таврійському ліцеї мистецтв. І ось мені довелося побувати…

всі відгуки
Вгору