Юні олімпійці Юні олімпійці

Юні олімпійці
11 Вересня

 

Юні олімпійці

Кожен день у Херсонському Таврійському ліцеї проходить весело та цікаво. І наразі, у межах проведення Олімпійського тижня, на учнів чекали незабутні враження. Хто як не вони, майбутні чемпіони, будуть підкорювати Всесвіт?

изображение_viber_2021-09-14_08-51-03-793

До ліцею завітали поважні гості: олімпійська чемпіонка і виконавчий директор Херсонського обласного відділу Національного олімпійського комітету України – Луїза Кірсанова, яка розповіла дітям про історію появи олімпійських ігор, особливості спортивних досягнень та познайомила з історіями успіху Херсонських чемпіонів.

изображение_viber_2021-09-14_08-51-13-390

А також президент Херсонської школи айкідо «Хікарі» -Заболотній Сергій Іванович, що продемонстрував прийоми самооборони та  давнього японського мистецтва.

изображение_viber_2021-09-14_08-50-33-542

Впродовж тижня проводилися різноманітні бесіди, розповіді з теми «Олімпійські чемпіони Херсонщини», рухливі перерви для молодшої школи, що дало змогу вчителям та дітям поєднатися однією ідеєю.

изображение_viber_2021-09-14_09-33-12-101

А на завершення стартували «Малі олімпійські ігри» для молодшої школи, у яких також брали участь 7-й та 10-й класи. у якості помічників. Не відмовилися від розваги і класні керівники, разом з дітьми вони оминали перепони на естафетах, відгадували загадки, грали.  Старші ліцеїсти допомагали в організації свята та були своєрідними «кураторами» для конкурсів. Тут відбувалися і танці, і естафети, і загадки, і різноманітні ігри, забави. Тому і не дивно, що кожна дитина отримала не лише грамоти, а й справжнє задоволення, яскраві емоції та приємну втому.

изображение_viber_2021-09-14_10-06-17-407

Спортивні заходи привчають школярів до активності, вчать дружності, витривалості. Нехай кожен день буде схожим на свято і дарує лише приємні емоції!

 

 

Юні олімпійці
Афіша Афіша
06 Вересня
В ліцеї є вакансія вчителя фізики з педагогічним навантаженням 14 год. та вчителя інформатики з педагогічним наванженням 8 год.
27 Серпня
Гаряча лінія Управління освіти херсонської міської ради з питань якості та організації харчування у закладах освіти міста!
26 Серпня

Як знизити ризик інфікування короновірусом?

ФОТОГАЛЕРЕЯ ФОТОГАЛЕРЕЯ
ВIДЕОГАЛЕРЕЯ ВIДЕОГАЛЕРЕЯ
ГОЛОСУВАННЯ
Для чого я йду (моя дитина йде) у ліцей мистецтв?
ГОСТЬОВАГОСТЬОВА
Тетяна Іванівна
Доброго дня! Дуже приємно нарешті вийти на навчання. Дитина прийшла додому рада, із задоволенням розповідала про оновлення ліцею. Весь вечір розповідала про те, який гарний хол оформили, яке все яскра…
Валерія
Дуже дякую адміністрації та вчителям ліцею за все те, що ви робите для наших діточок. Діти більшість часу проводять саме в ліцеї, і хто як не ви, найбільше уваги приділяєте дітям, навчаєте та розвиває…
Ольга
Доброго дня! Всі пишуть про навчання та виховання, а я напишу про їдальню. Мій син з'їдає все і каже, що вся їжа дуже смачна. Якби не карантинні обмеження, сама б прийшла на обід. Дякую співробітник…
Тетяна
Дуже пишаюсь тим, що, є випускницею ліцею! Моя донька також навчається тут, бо, на думку нашої родини, це найкращий навчальний заклад у нашому місті. Діти мають можливість всебічно розвиватися як особ…
Сергій
Добрий день! Мій син навчається на хореоргафічному відділені. Дуже дякую вчителям за можливість самореалізації моєї дитини. Ліцей - найкращий!
всі відгуки
Вгору