Педагогічна рада Педагогічна рада

30 Липня

30 липня 2020 року в Херсонському Таврійському ліцеї мистецтв відбулася педагогічна рада з теми: :«Про закінчення ліцею учнями 11 класу 2019/2020 н.р.»

На педагогічній раді були присутні 76 вчителів загальноосвітнього та художньоестетичного циклів.

На порядку денного були розглянуті такі питання:

1.                Про закінчення ІІІ ступеня навчальних досягнень учнів 11-МХТО класу.

Доповідач: ЗДНВР Біленко І.В.

 2. Про нагородження золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні» учня 11-МХТО класу Дмитра Воробйова, срібною медаллю  «За досягнення у навчанні» ученицю 11-МХТО класу Ірину Фещенко.

Доповідач: ЗДНВР Біленко І.В.

3. Підготовка до введення дистанційного навчання у навчальному році 2020-2021 у разі продовження карантинних введень.

Доповідач: директор Мельник А.І.

 

4. Визначення поточних питань.

 

Педагогічна рада
Афіша Афіша
04 Травня

Шановні батьки та учні!

1. Освітній процес в ліцеї здійснюється дистанційно до 29.05.2020 р. (детальніше розділ Навчання/ Дистанційне навчання 2019/2020 н.р./ Клас).

2. Адаптований розклад дистанційного навчання, скореговане календарно-тематичне планування, відеопояснення, домашнє завдання знаходяться в Системі автоматизації навчального процесу Smart-school https://journal-htlm.smart-school.com.ua/

27 Квітня

Шановні батьки!

Відповідно до чинного законодавства та Положення про зарахування до складу учнів ліцею оголошується конкурс до 1-10-х класів ліцею мистецтв.

Просимо ознайомитися з умовами конкурсних випробувань.

 

10 Квітня

Згідно рішення педагогічної ради № 6 від 10.04.2020 р. здійснено вибір електронних версій оригінал-макетів підручників для 7-х класів (перелік обраних підручників додається).

10 Березня

Згідно рішення педагогічної ради № 4 від 10.03.2020 р. здійснено вибір електронних версій оригінал-макетів підручників для 3-х класів (перелік обраних підручників додається).

06 Березня

Про виконання Державної соціальної програми "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини" на період до 2021 року"

ФОТОГАЛЕРЕЯ ФОТОГАЛЕРЕЯ
ВIДЕОГАЛЕРЕЯ ВIДЕОГАЛЕРЕЯ
ГОЛОСУВАННЯ
Для чого я йду (моя дитина йде) у ліцей мистецтв?
ГОСТЬОВАГОСТЬОВА
Надія, пенсионерка

Я мешканка м. Ромни Сумської області. Моя внучка проживає в Херсоні і тому мені доводиться тут бувати. Донька її навчається в Херсонському Таврійському ліцеї мистецтв. І ось мені довелося побувати…

Олена

Дякую дирекції та вчителям ліцею за такий цікавий та прозорий «день відкритих дверей». Дітям було дуже цікаво похизуватися перед батьками, як вони можут…

всі відгуки
Вгору