Прем'єра "КОМА"! Прем'єра

Прем'єра
13 Листопада

Нещодавно відбулася прем’єра довгоочікуваної вистави «КОМА» за мотивами п'єси двух австрійських драматургів Холькера Шмидта и Георга Штаудахера, в якій брали участь учні 10 - 11 класів та вчителі театрального відділення. Режисером-постановником є директорка Херсонського Таврійського ліцею мистецтв Анжеліка Мельник.

За задумом драматурга п’єсу грають в шкільному просторі. Глядач слідував за акторами, переходячи з аудиторії до аудиторії і намагаючись зрозуміти, що призвело підлітка до моральної кризи.

Дії відбуваються у шкільній бібліотеці та музеї, а розпочинається і закінчується вистава в актовій залі, де все: сценічне світло, музика, декорації, спонукає глядача на роздуми та сперечання із самим собою.

П'єса "КОМА", за словами шкільного психолога Парфенової Ганни, про проблеми, які турбують молодь. Це і шкільні конфлікти, і профілактика булінгу, і взаємостосунки (діти-діти, діти-батьки, діти-вчителі, вчителі-батьки).

Після перегляду вистави глядач залишається з думками про відповідальність за те, що сталося, адже дуже часто ми залишаємося осторонь і не робимо ніяких дій для того, щоб запобігти негативним наслідкам та допомогти тим, хто цього потребує.

 

IMG-1a567f40f9b45d3651d7548ecbb7a3e5-V 

IMG-37feeeeeadb4769a205a001159ae94ac-V

IMG-58e43d76d2948f2debdf37c68ea74de4-V

IMG-3ebc754d1e627bebf138640748404da7-V

Прем'єра
Афіша Афіша
27 Листопада
Студія художньо-естетичного напряму "Пролісок"
25 Вересня
Підготовча студія "Пролісок"
25 Вересня

Як знизити ризик інфікування короновірусом?

ФОТОГАЛЕРЕЯ ФОТОГАЛЕРЕЯ
ВIДЕОГАЛЕРЕЯ ВIДЕОГАЛЕРЕЯ
ГОЛОСУВАННЯ
Для чого я йду (моя дитина йде) у ліцей мистецтв?
ГОСТЬОВАГОСТЬОВА
Валерія
Дуже дякую адміністрації та вчителям ліцею за все те, що ви робите для наших діточок. Діти більшість часу проводять саме в ліцеї, і хто як не ви, найбільше уваги приділяєте дітям, навчаєте та розвиває…
Ольга
Доброго дня! Всі пишуть про навчання та виховання, а я напишу про їдальню. Мій син з'їдає все і каже, що вся їжа дуже смачна. Якби не карантинні обмеження, сама б прийшла на обід. Дякую співробітник…
Тетяна
Дуже пишаюсь тим, що, є випускницею ліцею! Моя донька також навчається тут, бо, на думку нашої родини, це найкращий навчальний заклад у нашому місті. Діти мають можливість всебічно розвиватися як особ…
Сергій
Добрий день! Мій син навчається на хореоргафічному відділені. Дуже дякую вчителям за можливість самореалізації моєї дитини. Ліцей - найкращий!
Надія, пенсионерка

Я мешканка м. Ромни Сумської області. Моя внучка проживає в Херсоні і тому мені доводиться тут бувати. Донька її навчається в Херсонському Таврійському ліцеї мистецтв. І ось мені довелося побувати…

всі відгуки
Вгору