Положення про зовнішній вигляд ліцеїста

«Затверджено»

Рішенням Ради ліцею від 14.12.2017 року

 

 

ПОЛОЖЕННЯ

Про зовнішній вигляд учня ліцею

 

1. Загальні положення.

1.1. На виконання Указу Президента України від 12.06.1996 року № 417 «Про шкільну форму для учнів середніх закладів освіти, відповідно до рішення ради ліцею від 14.12.2017 року «Про затвердження «Положення про зовнішній вигляд учнів ліцею» у ліцеї введено єдині вимоги до зовнішнього вигляду учнів під час освітнього процесу.

1.2. Це Положення є локальним актом ліцею і обов'язкове для виконання співробітниками, учнями, які навчаються та їх батьками (особами, які їх замінюють).

1.3. Форма ліцеїста є обов'язковою для всіх учнів, повинна відповідати гігієнічним нормам, які викладені в санітарно-епідеміологічних правилах.

1.4. Контроль за дотриманням учнями форми одягу здійснюють всі співробітники ліцею (адміністративний, педагогічний та навчально-допоміжний персонал).

2 Вимоги до зовнішнього виду ліцеїстів.

2.1. Одяг повинен бути обов’язково чистим, свіжим, випрасуваним;

2.2. Взуття повинно бути чистим;

2.3. Зовнішній вигляд повинен відповідати загальноприйнятим в суспільстві нормам ділового стилю і виключати зухвалі деталі;

2.4. Ліцеїст повинен мати охайну зачіску - стрижку. Ліцеїстка повинна мати охайну зачіску-стрижку, або підібране в зачіску довге волосся. Дівчатам заборонено ходити з неохайним розпущеним волоссям. Це зумовлено санітарно-гігієнічними вимогами;

2.5. Волосся, обличчя і руки повинні бути чистими і доглянутими, використані дезодоруючі засоби повинні мати легкий і нейтральний запах.

3. Єдині вимоги до ліцейської форми:

- стиль одягу - діловий, класичний;

- форма ліцеїста підрозділяється на: святкову, повсякденну, вільну і спортивну.

3.1. Форма на свята:

Юнаки - брюки, піджак або жилет темного кольору, біла сорочка, краватка, (або українська сорочка-вишиванка), туфлі.

Дівчата - блуза сорочкового покрою (колір однотонний) нижче талії (або українська-блуза-вишиванка, спідниця (пряма) або сарафан темного кольору (рекомендована довжина спідниці вище колін не більше 7см і нижче колін не більше 7см), жилет, емблема, ліцейська краватка.

3.2. Повсякденна форма Понеділок – П’ятниця):

Юнаки - біла, блакитна, сіра, бежева сорочка (короткий/довгий рукав), або «водолазка» (колір - однотонні пастельні тони), піджак, брюки, джинси класичного крою темного кольору, краватки, туфлі (кросівки не допускаються!).

Дівчата - блуза сорочкового крою, або «водолазка» (колір - однотонні пастельні тони), брюки класичного стилю від талії , джинси класичного крою темного кольору спідниця (пряма) європейської довжини (рекомендована довжина спідниці вище колін не більше 10 см і нижче колін не більше 7 см (допускається з елементами складок), жилет, емблема.

3.3. Вільна форма (субота): без обмежень, охайна та акуратна.

3.4. Спортивна форма:

Спортивний костюм, кросівки, кеди. Спортивні костюми надягають тільки для уроків фізичної культури та на час проведення спортивних свят, змагань.

4. Обов’язки батьків:

4.1. Придбати дітям форму ліцеїста згідно з умовами даного Положення до початку навчального року і робити це в міру необхідності до закінчення учнями ліцею.

4.2. Контролювати зовнішній вигляд учнів перед виходом до ліцею у відповідності до вимог Положення.

5. Заборонено:

- Одягати брюки та спідниці із заниженою талією, накладними кишенями, декоративними деталями у вигляді вишивки, латок, поривами тканини, неоднорідним забарвленням тканини.

5.1. Одягати короткі блузи та спідниці, топіки.

5.2. Сорочки, блузи, кофти яскравих «кричущих» кольорів контрастної колірної гами, з яскравими написами і будь-якими зображеннями.

5.3. Категорично забороняється носіння  спортивного та одягу,

білизняного стилю.

5.4. Учням школи перебувати на уроці, в їдальні, спортивних та тренажерних залах у верхньому одязі і верхньому головному уборі.

5.5. Використання спортивної форми як повсякденної, а також використання спортивного взуття поза межами уроків фізичної культури.

5.6. Одягати джинси із рваними елементами, великою кількістю наліпок, з написами або дуже низькою посадкою.

6. Введення форми сприяє прищепленню в учнів естетичних навичок, вихованню акуратності, дисциплінованості, зміцненню шкільних традицій і забезпечує створення комфортних умов навчання на весь навчальний період.

АФIША
6 Березня

Про виконання Державної соціальної програми "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини" на період до 2021 року"

24 Лютого

Як знизити ризик інфікування короновірусом?

9 Січня

       УВАГА!           Нові реквізити з       01.01.2020 р.

11 Вересня 2019 р.

 

РОЗКЛАД

роботи студії «Пролісок»

на 2019/2020н.р.

середа

16:30 - 18:00

субота 

11:45 - 14:15

 

 

18 Квітня 2019 р.

УВАГА!

Усі випускники Херсонського Таврійського ліцею  мистецтв запрошуються до участі в екологічній акції боротьби з глобальним потеплінням!

ФОТОГАЛЕРЕЯ
IMG_20171001_120711_BURST001_COVER.jpg
ВІДЕОГАЛЕРЕЯ
Макс Барських в Херсоні!
ГОЛОСУВАННЯ
Для чого я йду (моя дитина йде) у ліцей мистецтв?
ГОСТЬОВА
Надія, пенсионерка
Я мешканка м. Ромни Сумської області. Моя внучка проживає в Херсоні і тому мені дов...
Олена
Дякую дирекції та вчителям ліцею за такий цікавий та прозорий «день відкритих ...
всі відгуки
Вгору