Положення про зовнішній вигляд ліцеїста

«Затверджено»

Рішенням Ради ліцею від 14.12.2017 року

 

 

ПОЛОЖЕННЯ

Про зовнішній вигляд учня ліцею

 

1. Загальні положення.

1.1. На виконання Указу Президента України від 12.06.1996 року № 417 «Про шкільну форму для учнів середніх закладів освіти, відповідно до рішення ради ліцею від 14.12.2017 року «Про затвердження «Положення про зовнішній вигляд учнів ліцею» у ліцеї введено єдині вимоги до зовнішнього вигляду учнів під час освітнього процесу.

1.2. Це Положення є локальним актом ліцею і обов'язкове для виконання співробітниками, учнями, які навчаються та їх батьками (особами, які їх замінюють).

1.3. Форма ліцеїста є обов'язковою для всіх учнів, повинна відповідати гігієнічним нормам, які викладені в санітарно-епідеміологічних правилах.

1.4. Контроль за дотриманням учнями форми одягу здійснюють всі співробітники ліцею (адміністративний, педагогічний та навчально-допоміжний персонал).

2 Вимоги до зовнішнього виду ліцеїстів.

2.1. Одяг повинен бути обов’язково чистим, свіжим, випрасуваним;

2.2. Взуття повинно бути чистим;

2.3. Зовнішній вигляд повинен відповідати загальноприйнятим в суспільстві нормам ділового стилю і виключати зухвалі деталі;

2.4. Ліцеїст повинен мати охайну зачіску - стрижку. Ліцеїстка повинна мати охайну зачіску-стрижку, або підібране в зачіску довге волосся. Дівчатам заборонено ходити з неохайним розпущеним волоссям. Це зумовлено санітарно-гігієнічними вимогами;

2.5. Волосся, обличчя і руки повинні бути чистими і доглянутими, використані дезодоруючі засоби повинні мати легкий і нейтральний запах.

3. Єдині вимоги до ліцейської форми:

- стиль одягу - діловий, класичний;

- форма ліцеїста підрозділяється на: святкову, повсякденну, вільну і спортивну.

3.1. Форма на свята:

Юнаки - брюки, піджак або жилет темного кольору, біла сорочка, краватка, (або українська сорочка-вишиванка), туфлі.

Дівчата - блуза сорочкового покрою (колір однотонний) нижче талії (або українська-блуза-вишиванка, спідниця (пряма) або сарафан темного кольору (рекомендована довжина спідниці вище колін не більше 7см і нижче колін не більше 7см), жилет, емблема, ліцейська краватка.

3.2. Повсякденна форма Понеділок – П’ятниця):

Юнаки - біла, блакитна, сіра, бежева сорочка (короткий/довгий рукав), або «водолазка» (колір - однотонні пастельні тони), піджак, брюки, джинси класичного крою темного кольору, краватки, туфлі (кросівки не допускаються!).

Дівчата - блуза сорочкового крою, або «водолазка» (колір - однотонні пастельні тони), брюки класичного стилю від талії , джинси класичного крою темного кольору спідниця (пряма) європейської довжини (рекомендована довжина спідниці вище колін не більше 10 см і нижче колін не більше 7 см (допускається з елементами складок), жилет, емблема.

3.3. Вільна форма (субота): без обмежень, охайна та акуратна.

3.4. Спортивна форма:

Спортивний костюм, кросівки, кеди. Спортивні костюми надягають тільки для уроків фізичної культури та на час проведення спортивних свят, змагань.

4. Обов’язки батьків:

4.1. Придбати дітям форму ліцеїста згідно з умовами даного Положення до початку навчального року і робити це в міру необхідності до закінчення учнями ліцею.

4.2. Контролювати зовнішній вигляд учнів перед виходом до ліцею у відповідності до вимог Положення.

5. Заборонено:

- Одягати брюки та спідниці із заниженою талією, накладними кишенями, декоративними деталями у вигляді вишивки, латок, поривами тканини, неоднорідним забарвленням тканини.

5.1. Одягати короткі блузи та спідниці, топіки.

5.2. Сорочки, блузи, кофти яскравих «кричущих» кольорів контрастної колірної гами, з яскравими написами і будь-якими зображеннями.

5.3. Категорично забороняється носіння  спортивного та одягу,

білизняного стилю.

5.4. Учням школи перебувати на уроці, в їдальні, спортивних та тренажерних залах у верхньому одязі і верхньому головному уборі.

5.5. Використання спортивної форми як повсякденної, а також використання спортивного взуття поза межами уроків фізичної культури.

5.6. Одягати джинси із рваними елементами, великою кількістю наліпок, з написами або дуже низькою посадкою.

6. Введення форми сприяє прищепленню в учнів естетичних навичок, вихованню акуратності, дисциплінованості, зміцненню шкільних традицій і забезпечує створення комфортних умов навчання на весь навчальний період.

Афіша Афіша
18 Серпня
Увага! Набір учнів!
04 Травня

Шановні батьки та учні!

1. Освітній процес в ліцеї здійснюється дистанційно до 29.05.2020 р. (детальніше розділ Навчання/ Дистанційне навчання 2019/2020 н.р./ Клас).

2. Адаптований розклад дистанційного навчання, скореговане календарно-тематичне планування, відеопояснення, домашнє завдання знаходяться в Системі автоматизації навчального процесу Smart-school https://journal-htlm.smart-school.com.ua/

27 Квітня

Шановні батьки!

Відповідно до чинного законодавства та Положення про зарахування до складу учнів ліцею оголошується конкурс до 1-10-х класів ліцею мистецтв.

Просимо ознайомитися з умовами конкурсних випробувань.

 

10 Квітня

Згідно рішення педагогічної ради № 6 від 10.04.2020 р. здійснено вибір електронних версій оригінал-макетів підручників для 7-х класів (перелік обраних підручників додається).

10 Березня

Згідно рішення педагогічної ради № 4 від 10.03.2020 р. здійснено вибір електронних версій оригінал-макетів підручників для 3-х класів (перелік обраних підручників додається).

ФОТОГАЛЕРЕЯ ФОТОГАЛЕРЕЯ
ВIДЕОГАЛЕРЕЯ ВIДЕОГАЛЕРЕЯ
ГОЛОСУВАННЯ
Для чого я йду (моя дитина йде) у ліцей мистецтв?
ГОСТЬОВАГОСТЬОВА
Надія, пенсионерка

Я мешканка м. Ромни Сумської області. Моя внучка проживає в Херсоні і тому мені доводиться тут бувати. Донька її навчається в Херсонському Таврійському ліцеї мистецтв. І ось мені довелося побувати…

Олена

Дякую дирекції та вчителям ліцею за такий цікавий та прозорий «день відкритих дверей». Дітям було дуже цікаво похизуватися перед батьками, як вони можут…

всі відгуки
Вгору