Бібліотечний урок "Автостопом по Україні"
Дорогі друзі! Чи приваблюють вас пригоди? Я впевнена, що так! Тоді запрошую вас у бібліо-турне під загадковою назвою «Місія «Таємничий манускрипт»». Світ літератури величезний і різноманітний, що надає нашому читацькому життю надзвичайно багату палітру кольорів. Добра та весела книга може забарвити наш світ у райдужні фарби, а сумна надасть йому загадкових осінніх півтонів. Тож вирушаймо разом у кругосвітню подорож бурхливими морями і океанами світової літератури!
Шановні учні, ми з вами живемо в інформаційному суспільстві. Пам'ять людства віками та тисячоліттями зберігає інформацію. Але просто зберегти інформацію недостатньо, потрібно вміти нею користуватися. А для того щоб скористатися потрібною інформацією необхідно уміти її швидко знайти. Пошук, збирання, зберігання, опрацювання, подання, передавання та захист інформації – це інформаційні процеси. Для того, щоб розібратися в цих процесах, я пропоную вашій увазі бібліотечний медіа-урок «Правда чи ні?».
Шановні діти! Всі ви знаєте, що на весні ми святкуємо одне з найбільших християнських свят – Великдень. Ще з давніх-давен традиційно на Великдень народні майстрині розписували різними способами писанки, крашанки, дряпанки. Тож давайте разом з вами дізнаємось історію розвитку писанкарства на Україні.
Доброго дня любі хлопчики й дівчатка! Я багато років працюю в шкільній бібліотеці і знаю, що діти дуже люблять читати дитячі журнали. Тому пропоную вам бібліотечний медіа-урок «Щоб діти багато знали, є газети і журнали».
Короткий огляд веб-ресурсів, якими учителі та бібліотекарі можуть скористатись у своїй роботі - про нові книги, сучасних українських письменників, про дитяче читання та способи його заохочення. Наталія Крижановська акцентує увагу на веб-проєктах, адресованих учителям Нової української школи.