Бібліотечні уроки

Бібліотечний урок "Автостопом по Україні"

 

Дорогі друзі! Чи приваблюють вас пригоди? Я впевнена, що так! Тоді запрошую вас у бібліо-турне під загадковою назвою «Місія «Таємничий манускрипт»». Світ літератури величезний і різноманітний, що надає нашому читацькому життю надзвичайно багату палітру кольорів. Добра та весела книга може забарвити наш світ у райдужні фарби, а сумна надасть йому загадкових осінніх півтонів. Тож вирушаймо разом у кругосвітню подорож бурхливими морями і океанами світової літератури!

 

Шановні учні, ми з вами живемо в інформаційному суспільстві. Пам'ять людства віками та тисячоліттями зберігає інформацію. Але просто зберегти інформацію недостатньо, потрібно вміти нею  користуватися. А для того щоб скористатися потрібною інформацією необхідно уміти її швидко знайти. Пошук, збирання, зберігання, опрацювання, подання, передавання та захист інформації – це інформаційні процеси. Для того, щоб розібратися в цих процесах, я пропоную вашій увазі бібліотечний медіа-урок «Правда чи ні?».

 

Шановні діти! Всі ви знаєте, що у квітні ми святкуємо одне з найбільших християнських свят – Великдень. Ще з давніх-давен традиційно на Великдень народні майстрині розписували різними способами писанки, крашанки, дряпанки. Тож давайте разом з вами дізнаємось історію розвитку писанкарства на Україні.

 

Доброго дня любі хлопчики й дівчатка! Я багато років працюю в шкільній бібліотеці і знаю, що діти дуже люблять читати дитячі журнали. Тому пропоную вам бібліотечний медіа-урок «Щоб діти багато знали, є газети і журнали».  

 

Короткий огляд веб-ресурсів, якими учителі та бібліотекарі можуть скористатись у своїй роботі - про нові книги, сучасних українських письменників, про дитяче читання та способи його заохочення. Наталія Крижановська акцентує увагу на веб-проєктах, адресованих учителям Нової української школи.

Про дитяче читання онлайн

 

Афіша Афіша
27 Листопада
Студія художньо-естетичного напряму "Пролісок"
25 Вересня
Підготовча студія "Пролісок"
25 Вересня

Як знизити ризик інфікування короновірусом?

ФОТОГАЛЕРЕЯ ФОТОГАЛЕРЕЯ
ВIДЕОГАЛЕРЕЯ ВIДЕОГАЛЕРЕЯ
ГОЛОСУВАННЯ
Для чого я йду (моя дитина йде) у ліцей мистецтв?
ГОСТЬОВАГОСТЬОВА
Валерія
Дуже дякую адміністрації та вчителям ліцею за все те, що ви робите для наших діточок. Діти більшість часу проводять саме в ліцеї, і хто як не ви, найбільше уваги приділяєте дітям, навчаєте та розвиває…
Ольга
Доброго дня! Всі пишуть про навчання та виховання, а я напишу про їдальню. Мій син з'їдає все і каже, що вся їжа дуже смачна. Якби не карантинні обмеження, сама б прийшла на обід. Дякую співробітник…
Тетяна
Дуже пишаюсь тим, що, є випускницею ліцею! Моя донька також навчається тут, бо, на думку нашої родини, це найкращий навчальний заклад у нашому місті. Діти мають можливість всебічно розвиватися як особ…
Сергій
Добрий день! Мій син навчається на хореоргафічному відділені. Дуже дякую вчителям за можливість самореалізації моєї дитини. Ліцей - найкращий!
Надія, пенсионерка

Я мешканка м. Ромни Сумської області. Моя внучка проживає в Херсоні і тому мені доводиться тут бувати. Донька її навчається в Херсонському Таврійському ліцеї мистецтв. І ось мені довелося побувати…

всі відгуки
Вгору