Бібліотечні уроки

Бібліотечний урок "Автостопом по Україні"

 

Дорогі друзі! Чи приваблюють вас пригоди? Я впевнена, що так! Тоді запрошую вас у бібліо-турне під загадковою назвою «Місія «Таємничий манускрипт»». Світ літератури величезний і різноманітний, що надає нашому читацькому життю надзвичайно багату палітру кольорів. Добра та весела книга може забарвити наш світ у райдужні фарби, а сумна надасть йому загадкових осінніх півтонів. Тож вирушаймо разом у кругосвітню подорож бурхливими морями і океанами світової літератури!

 

Шановні учні, ми з вами живемо в інформаційному суспільстві. Пам'ять людства віками та тисячоліттями зберігає інформацію. Але просто зберегти інформацію недостатньо, потрібно вміти нею  користуватися. А для того щоб скористатися потрібною інформацією необхідно уміти її швидко знайти. Пошук, збирання, зберігання, опрацювання, подання, передавання та захист інформації – це інформаційні процеси. Для того, щоб розібратися в цих процесах, я пропоную вашій увазі бібліотечний медіа-урок «Правда чи ні?».

 

Шановні діти! Всі ви знаєте, що у квітні ми святкуємо одне з найбільших християнських свят – Великдень. Ще з давніх-давен традиційно на Великдень народні майстрині розписували різними способами писанки, крашанки, дряпанки. Тож давайте разом з вами дізнаємось історію розвитку писанкарства на Україні.

 

Доброго дня любі хлопчики й дівчатка! Я багато років працюю в шкільній бібліотеці і знаю, що діти дуже люблять читати дитячі журнали. Тому пропоную вам бібліотечний медіа-урок «Щоб діти багато знали, є газети і журнали».  

 

Короткий огляд веб-ресурсів, якими учителі та бібліотекарі можуть скористатись у своїй роботі - про нові книги, сучасних українських письменників, про дитяче читання та способи його заохочення. Наталія Крижановська акцентує увагу на веб-проєктах, адресованих учителям Нової української школи.

Про дитяче читання онлайн

 

АФIША
4 Травня

Шановні батьки та учні!

1. Освітній процес в ліцеї здійснюється дистанційно до 29.05.2020 р. (детальніше розділ Навчання/ Дистанційне навчання 2019/2020 н.р./ Клас).

2. Адаптований розклад дистанційного навчання, скореговане календарно-тематичне планування, відеопояснення, домашнє завдання знаходяться в Системі автоматизації навчального процесу Smart-school https://journal-htlm.smart-school.com.ua/

27 Квітня

Шановні батьки!

Відповідно до чинного законодавства та Положення про зарахування до складу учнів ліцею оголошується конкурс до 1-10-х класів ліцею мистецтв.

Просимо ознайомитися з умовами конкурсних випробувань.

 

10 Квітня

Згідно рішення педагогічної ради № 6 від 10.04.2020 р. здійснено вибір електронних версій оригінал-макетів підручників для 7-х класів (перелік обраних підручників додається).

10 Березня

Згідно рішення педагогічної ради № 4 від 10.03.2020 р. здійснено вибір електронних версій оригінал-макетів підручників для 3-х класів (перелік обраних підручників додається).

6 Березня

Про виконання Державної соціальної програми "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини" на період до 2021 року"

24 Лютого

Як знизити ризик інфікування короновірусом?

9 Січня

       УВАГА!           Нові реквізити з       01.01.2020 р.

11 Вересня 2019 р.

 

РОЗКЛАД

роботи студії «Пролісок»

на 2019/2020н.р.

середа

16:30 - 18:00

субота 

11:45 - 14:15

 

 

18 Квітня 2019 р.

УВАГА!

Усі випускники Херсонського Таврійського ліцею  мистецтв запрошуються до участі в екологічній акції боротьби з глобальним потеплінням!

ФОТОГАЛЕРЕЯ
каминина старш копия.jpg
ВІДЕОГАЛЕРЕЯ
ГОЛОСУВАННЯ
Для чого я йду (моя дитина йде) у ліцей мистецтв?
ГОСТЬОВА
Надія, пенсионерка
Я мешканка м. Ромни Сумської області. Моя внучка проживає в Херсоні і тому мені дов...
Олена
Дякую дирекції та вчителям ліцею за такий цікавий та прозорий «день відкритих ...
всі відгуки
Вгору