НОВИНИ ХТЛМ: Пришкільний табір

27 травня Відкриття зміни.

 

В цей день у Херсонському Таврійському ліцеї мистецтв відбулося відкриття пришкільного табору "Сонечко". Перший день пройшов цікаво і весело. Відпочиваючи учні розподілились по загонах, яким самостійно придумали назви та девізи. Дітей ознайомили з інструктажами з техніки безпеки в таборі та планом цікавого та змістовного відпочинку, який чекає на  малюків протягом 14 днів. Після знайомства діти прийняли участь у конкурсі на найкращу руханку.

28 травня День Науки.

Діти в цей день мали змогу відчути себе справжніми науковцями. Вони відвідали програму "Долина зірок" від Херсонського планетарію та відповіли на питання наукової вікторини "Я науковець".

29 травня День БЖ.

До вихованців табору "Сонечко" завітали шкільні офіцери поліції, яки розповіли дітям про безпеку на дорозі та правила дорожнього руху для велосипедистів. Малюки з зацікавленістю слухали поліцейських, дивились відеоролики про безпеку життя та задавали цікаві для них питання.

30 травня День Мистецтва.

В цей день малюкам зануритися в атмосферу мистецтва, а саме художнього, допомогли працівники музею імені Олексія Шовкуненка. Цікавий квест залами музею перетворив нудну екскурсію на веселий та емоційний мистецький захід. 

31 травня День Книги.

 

Що може бути краще цікавої книги або улюбленої іграшки для дитини? Звичайно коли вони разом! Саме так малеча вирішила провести цей день. Взявши з собою улюблену іграшку діти відправились до бібліотеки №21. Дізнавшись від працівників бібліотеки багато нових слів кожний застосував їх у розповіді про свою іграшку. Знання - це звичайно важливо, але й фізичний розвиток теж на першому місці у людини. Тому після цікавої бесіди з дітьми провели фізичну розминку.

3 червня День Спорту.

Швидше, вище, сильніше! Саме під таким девізом пройшов День спорту у пришкільному таборі "Сонечко". Дружні та спритні команди, як справжні чемпіони змагалися за перемогу на Малих олімпійських іграх. В якості нагороди діти відвідали виставу. Від такого спортивного дня діти отримали задоволення, гарний настрій та позитивні емоції до кінця дня!

 

4 червня День Історії.

Про виникнення писемності дітям розповіли у музеї літератури, який вони з цікавістю відвідали у День історії. Діти дізнались від екскурсовода історію виникнення паперу та на чому писали люди до цього у давні часи. Подивились які у той час були літери та спробували навіть їх написати самостійно. 

 

5 червня День Активного Відпочинку.

Найулюбленіше місце відпочинку херсонських дітлахів звичайно є розважальний центр «Фабрика». Саме туди сьогодні відправились і вихованці пришкільного табору ХТЛМ. А саме до контактного зоопарку «Єнотія». Спілкування з тваринками, прогулянка по розважальному центру, весела фотосесія дуже порадували маленьких ліцеїстів. Втомлені, але щасливі жителі "Сонечка" повернулися до табору відпочивати.

6 червня День Відвідування обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олеся Гончара.

«Літо в бібліотеці». Саме таку назву має культурно-розвиваюча програма для школярів, яку залюбки проводять з дітьми співробітники бібліотеки ім. О.Гончара. Сьогодні ліцеїсти відвідали одну з таких розважальних програм саме для малечі «Віртуальна година-мандрівка». Дітям дуже сподобалися цікаві історії про піратів та їх морські пригоди. Кожен під час мандрівки уявив себе справжнім маленьким піратом.

 

7 червня День Краєзнавства.

Сьогодні жителі «Сонечка» побували у літературному музеї, де пройшли цікавий квест сторінками історії рідного краю «Знавці монет». Діти багато інформації дізнались про історію краю, роздивлялись старовинні експонати та багато фотографувались. День пройшов з користю.

 

10 червня День Природи.

Природа Херсонщини дуже різноманітна. В цьому сьогодні впевнились і вихованці табору «Сонечко» відвідавши херсонський ботанічний сад. Діти з задоволенням гуляли парком, роздивляючись рослини та залюбки фотографувались.

 

11 червня День Спортивного відпочинку.

Саме можливість купатись у річці та лежати на теплому пісочку робить літні канікули самими довгоочікуваними для школярів. Сьогодні малюки відвідали міський Гідропарк, де провели веселі спортивні естафети та змагання з пляжного волейболу. Перемогла звичайно ж дружба!

 

12 червня День Творчості.

 

Творчість для учнів ліцею мистецтв – невід’ємна частина життя. Пошук натхнення – звичайний стан творчої людини. Для маленьких вихованців пришкільного табору «Сонечко» два тижні відпочинку у таборі, які були наповнені різноманітними заходами, стали непоганим джерелом натхнення. Юні митці, музиканти, хореографи та театраліи сьогодні, у День творчості мали змогу проявити свої творчі здібності не тільки під час конкурсу малюнків на асфальті, але й під час підготовки до святкового концерту на честь Закриття табору.

 

АФIША
4 Травня

Шановні батьки та учні!

1. Освітній процес в ліцеї здійснюється дистанційно до 29.05.2020 р. (детальніше розділ Навчання/ Дистанційне навчання 2019/2020 н.р./ Клас).

2. Адаптований розклад дистанційного навчання, скореговане календарно-тематичне планування, відеопояснення, домашнє завдання знаходяться в Системі автоматизації навчального процесу Smart-school https://journal-htlm.smart-school.com.ua/

27 Квітня

Шановні батьки!

Відповідно до чинного законодавства та Положення про зарахування до складу учнів ліцею оголошується конкурс до 1-10-х класів ліцею мистецтв.

Просимо ознайомитися з умовами конкурсних випробувань.

 

10 Квітня

Згідно рішення педагогічної ради № 6 від 10.04.2020 р. здійснено вибір електронних версій оригінал-макетів підручників для 7-х класів (перелік обраних підручників додається).

10 Березня

Згідно рішення педагогічної ради № 4 від 10.03.2020 р. здійснено вибір електронних версій оригінал-макетів підручників для 3-х класів (перелік обраних підручників додається).

6 Березня

Про виконання Державної соціальної програми "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини" на період до 2021 року"

24 Лютого

Як знизити ризик інфікування короновірусом?

9 Січня

       УВАГА!           Нові реквізити з       01.01.2020 р.

11 Вересня 2019 р.

 

РОЗКЛАД

роботи студії «Пролісок»

на 2019/2020н.р.

середа

16:30 - 18:00

субота 

11:45 - 14:15

 

 

18 Квітня 2019 р.

УВАГА!

Усі випускники Херсонського Таврійського ліцею  мистецтв запрошуються до участі в екологічній акції боротьби з глобальним потеплінням!

ФОТОГАЛЕРЕЯ
DSCF2411.JPG
ВІДЕОГАЛЕРЕЯ
Благодійний концерт для Теременко Володимира
ГОЛОСУВАННЯ
Для чого я йду (моя дитина йде) у ліцей мистецтв?
ГОСТЬОВА
Надія, пенсионерка
Я мешканка м. Ромни Сумської області. Моя внучка проживає в Херсоні і тому мені дов...
Олена
Дякую дирекції та вчителям ліцею за такий цікавий та прозорий «день відкритих ...
всі відгуки
Вгору